Mudanya Kaymakamlığının ve Taekwondo Bursa İl Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlediği Mudanya Kaymakamlık Kupası Minikler ve Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası 11-12 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleşen Mudanya Kapalı Spor Salonunda Mudanyayı temsil eden 21 Ülkem Gençlik Sporlu Taekwondocular 16 madalya alarak büyük bir başarıya adım atmışlardı.

Dün bu başarılarını önce Mudanya Emniyet Müdürümüz Sayın Ercan Tilki beyi ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar. Emniyet Müdürümüz madalya kazanan Sporcular ve Velileri ile tek tek ilgilenirken, sporculara ikramlarda bulundu ve başarılarının devamını diledi.


Bu ziyaretin ardından Mudanya Kaymakamlığına geçen Minik Taekwondocular Mudanya kaymakamımız Sayın Adem Öztürk tarafından büyük bir ilgi ile karşılandılar. Kaymakamımız Sporcularımızı tek tek tebrik ederek makamına kabul etti. Sayın Öztürk sporcularımıza başarıların devamını dilerken, Mudanya Kaymakamlık Kupası adı altında düzenlenen Minikler ve Yıldızlar Taekwondo şampiyonasının geleneksel hale getirilmesini ve her sene düzenleneceğini sözünü verdi.Kaymakamlıktan ayrılan minik sporcular ve velileri son olarak Mudanya İlçe Spor Müdürlüğünü ziyaret ederek, Mudanya İlçe Spor Müdürümüz Sayın Kadriye Seldüz ‘e yeni görev yerinde başarılar dilediler. Sayın Seldüz de madalya alan mink Taekwondocuları tek tek öperek, onlarla çok gurur duyduğunu ve başarılarının daim olmasını diledi.Minik Taekwondocuların ziyaretlerinin sonunda tüm sporcu ve veliler ile toplu fotoğraf çekinildi. Ülkem Gençlik Spor Kulübü Başkanı, Savunma Sporları Antrenörü ve Taekwondo İl Tertip Komitesi Başkanı Tuncay Meriçli basına yaptığı açıklamada, henüz çok genç bir Kulüp olduklarını ama bu başarının tesadüf değil, azimli ve disiplinli bir çalışmanın eseri olduğunu, bu başarıların süreceğini ve önümüzdeki günlerde de düzenlenecek olan Ulusal Şampiyonalardan da Mudanyanın adını duyuracaklarını söylerken, öncelikle Sayın Mudanya kaymakamı Adem Öztürk, Mudanya Emniyet Müdürü Sayın Ercan Tilki ve İlçe Spor Müdürümüz Sayın Kadriye Selüz’e desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerini belirtti.

Copyright © 2012. All Rights Reserved.