Taekwondo Federasyonu bünyesinde Uzun yıllar, beraberce gece gündüz görev yaptığım Çetin TOPÇUOĞLU nun Korsan Devlet İsrail in kalleş saldırısı sonucu şehid olması şahsımda tarifsiz duygular oluşturdu.

Bir yandan derin bir üzüntü yaşarken bir yandan da Rabbimizin de kendisinde razı olacağı kutsal bir yolculukta, mazlumlara yardım ve kardeşlik eli uzatırken şehadet şerbetini içmesi Şehitlerin Ölmediğini bilen bir topluluk olarak ölümlerin en güzeli ile buluşmasından da mutlu oldum. Çünkü rabbimiz bize " Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz onlar diridirler, lakin siz anlamazsınız" buyurarak bunun bir ölüm olmadığını bize bildirmiştir.

Yiğit kardeşimiz tek başına şehadeti ile hiçbir dünya politikacısının, hiç bir devletin yapamadığını başarmış, Onursuz İsrail i yalnızlığa itmiş ve Mısır devletinin sınır kapısını açmasına vesile olmuştur.

Kendisinin şehadetini tebrik ediyor, Çiğdem Topçuoğlu, oğlu Aytek başta olmak üzere Tüm Taekwondo camiası ve İslam alemine sabrı cemil ve başsağlığı diliyorum

Özkan AKAR
Uluslararası Hakem
Eski Organizasyon Kurulu Başkanı


Copyright © 2012. All Rights Reserved.